Wynajem namiotów bankietowych

Planujesz organizację firmowego jubileuszu, eventu, pokazu mody lub innej imprezy? A może w planach masz prywatne przyjęcie i chcesz zorganizować elegancki bankiet na świeżym powietrzu?
Firma Luxury Tent oferuje doskonałe rozwiązanie – wynajem namiotów bankietowych. Doskonale sprawdzą się one na uroczyste gale i bankiety, pozwalają stworzyć stylową oprawę wydarzenia, a zarazem zapewniają najwyższy komfort dla zgromadzonych Gości.

Czym wyróżniają się nasze namioty bankietowe?

Namioty bankietowe Luxury Tent to przestronne i wytrzymałe konstrukcje wykonane ze starannie dobranych materiałów posiadających szereg atestów oraz certyfikatów. To sprawia, że każdy namiot jest w 100% bezpieczny, a zarazem efektownie się prezentuje. 
W ofercie posiadamy namioty kwadratowe, łukowe i sześciokątne. Posiadają one dachy z wytrzymałego PCV, które chronią przed deszczem oraz promieniami słonecznymi gwarantując uczestnikom imprezy komfortowe warunki do zabawy. Dodatkowo w namiocie można umieścić urządzenia grzewcze lub przenośne klimatyzatory. 
Szeroki wybór kształtów i wymiarów oraz możliwość zestawiania ze sobą kilku konstrukcji sprawia, że dostępne namioty pozwalają na dowolną aranżację zadaszonej przestrzeni. Wynajem namiotów bankietowych pozwala przygotować miejsce na imprezy o różnym charakterze i dla dowolnej liczby uczestników.

Kompleksowa obsługa

Naszym Klientom zapewniamy nie tylko najwyższej jakości namioty bankietowe, ale także kompleksową obsługę przedsięwzięcia. Dostarczamy zamówione konstrukcje, zajmujemy się ich rozłożeniem i udekorowaniem przestrzeni oraz składamy namioty po zakończeniu wydarzenia. 
Jeżeli interesują Cię namioty bankietowe wynajem w Luxury Tent pozwoli Ci zorganizować idealny bankiet lub galę. 
Wynajem namiotów bankietowych – z nami imprezy plenerowe nabiorą zupełnie nowego charakteru.